Kategorijos

AkcijaMūsų parduotuvė Vilniuje

Kiti

kiti smelio

Kiti

Subkategorijos

Aktyvūs filtrai

Karutis tvirtas plastikinis

Patvarus plastikinis karutis daržui. Taip smagu stumti savo karutį, krauti į jį smėlį, žaislus ar tiesiog padėti tėčiui su mama darže! Dydis 70x32x32 cm

17,50 €

Karutis metalinis „Maxi“

Patvarus ir kokybiškas metalinis karutis "Maxi". Apėjimas aplink namą su karučiu ir išmėtytų žaislų surinkimas į jį gali tapti smagiu užsiėmimu vaikams. Turite du vaikus ir du karučius arba karutį ir didelę mašiną-sunkvežimį? Suorganizuokite konkursą "Kas greičiau ir daugiau surinks žaislų". Tėveliai rezultatais tikrai nenusivils. Dydis 110x36x37 cm

48,00 €

Žoliapjovė "LENA"

Išmatavimai: 35x32x22 cm

Tinka vaikams nuo 3 m.

Stumdand ''barška''

12,50 €

Laistytuvėlis ''Max'' 1,7l

Kas palaistys gėlytę? Vaikas! Kas sulies smėliuką, kad gautųsi geresnės pilys, kas darys upelį? Žinoma, jis! Mieli laistytuviukai laukia vaikų nuo metukų. Susitiksime lauke!

Smėlio, lauko, vaidmeniniai žaidimai ir stambioji motorika. Tiesa, nepamirškime vonios ir grūdinimosi!
4,50 €
Karutis daržui tvirtas 65 cm Karutis daržui tvirtas 65 cm
 • Nauja

Karutis daržui tvirtas 65 cm

Tvirtas karutis daržui - privalomas lauko žaidimų ir užsiėmimų atributas kiekvienam vaikui. Apėjimas aplink namą su karučiu ir išmėtytų žaislų surinkimas į jį gali tapti smagiu užsiėmimu vaikams. Turite du vaikus ir du karučius arba karutį ir didelę mašiną-sunkvežimį? Suorganizuokite konkursą "Kas greičiau ir daugiau surinks žaislų". Tėveliai rezultatais tikrai nenusivils. Dydis: 65x31x33 cm.
17,00 €
Piramidė mėsainis Technok, Ikraina Piramidė mėsainis Technok, Ikraina
 • Nauja

Piramidė mėsainis Technok, Ukraina

Tai vaikų piramidė, iš kurios gaminamas ryškus sultingas mėsainis. Tai žaislas 2 viename, kuriame dera piramidė ir žaislinis maistas.

Piramidė susideda iš 7 elementų, kurie kartu sudaro mėsainį. Jis gerbia visas kulinarines taisykles: traški bandelė su sezamo sėklomis, sultingas kotletas, šviežios salotos ir pomidoro griežinėlis, klasikinis sūris, gabalėlis kvapnaus svogūno.

2,50 €
Sodininko rinkinys su karučiu Technok 8485 Sodininko rinkinys su karučiu Technok 8485
 • Nauja

Sodininko rinkinys su karučiu Technok

Rinkinio pagrindas – ryškiai mėlynos spalvos karutis su dideliu tvirtu ratu, kojele ir minkštomis guminėmis rankenomis. Dėl konstrukcijos jis yra atsparus apvirtimui posūkių, nusileidimo ar pakilimo metu. Karučiu galite gabenti sode surinktus obuolius, lapus, smėlį, žaislus.

Mažiesiems sodininkams siūlome specialų sodininko rinkinį, kurį sudaro:

Sodo įrankiai 4 vnt:

18,50 €
Sodininko rinkinys su karučiu 4265 Sodininko rinkinys su karučiu 4265
 • Nauja

Sodininko rinkinys su karučiu

Žaislų rinkinyje mažiesiems sodininkams yra viskas, ko reikia sodininkystei ir pagalbai suaugusiems.

Pagrindinė įranga – mėlynas karutis su dviem patikimais ratais ir atrama. Dėl konstrukcijos jis yra stabilus ir neapvirsta posūkiuose, leidžiantis žemyn ar aukštyn. Plati rankena leidžia vaikui tempti karutį dviem ar viena ranka. Galima vežti obuolius, surinktus sode, lapus, smėlį ar žaislus.

18,90 €
Laivelis 41cm Technok Laivelis 41cm Technok
 • Nauja

Laivelis 41cm Technok

Spalvoti laiveliai, skirti žaisti vandenyje arba smėlyje. Šis žaislas puikiai tiks ir maudynių metu.

Žaislas neturi aštrių briaunų, todėl yra saugus vaikams nuo 1 metų. Pagamintas iš aukštos kokybės ir patvaraus plastiko.
Prekės išmatavimai: 41×18×9.5 cm

2,99 €
Sniego gniūžčių gaminimo įrankis Sniego gniūžčių gaminimo įrankis
 • Nauja

Sniego gniūžčių gaminimo įrankis

„Snowball Maker TechnoK“ yra linksmas žaislas žiemos žaidimams lauke. Naudodami šį žaislą lengvai pasigaminsite daugybę sniego kamuoliukų ir smagiai praleisite laiką. Be to, sniego gniūžtės bus idealiai apvalios!

Su sniego gniūžčių įrankio pagalba galite surengti tikras sniego kovas. Ir amžius čia nėra svarbus. Žaidimas patiks ir vaikams, ir tėvams, ir net seneliams! 

3,90 €
Lavinamoji piramidė su...
 • Nauja

Lavinamoji piramidė su kibirėliu

Šešių spalvų formelės smėliui, iš kurių vaikas gali pasidaryti 35 cm piramidę arba sudėti  vieną į vieną. 

Pagaminta iš plastmasės.

Skirta vaikams nuo 1+

Išmatavimai: 45 × 11 × 10.5 cm  

5,99 €
Technok stumdukas 65,7 cm
 • Nauja

Technok stumdukas 65,7 cm

TechnoK stumdukas malūnsparnis turi ilgą rankeną, jo stabili konstrukcija, užtikrinanti patogų valdymą. Sukdamas stumduko ratus vaikas įjungia specialią funkciją – malūnsparnio sraigtas pradeda suktis!

Žaislas padeda tobulinti motoriką, lavina koordinaciją ir fizinį aktyvumą. Jis skatina vaizduotę ir kūrybiškumą, padeda atpažinti emocijas ir įsijausti į įvairias išraiškas.

Spalvų derinys puikiai tiks tiek mergaitei, tiek berniukui.
 

Skirta vaikams nuo 18 mėn.+

Žaislo dydis: 65.7х24.5х20.3 cm 

Siunčiame atsitiktine tvarka.

9,90 €
Stumdukas 63.5 cm
 • Nauja

Stumdukas 63.5 cm

Pagamintas iš saugaus plastiko.

Skirta vaikams nuo 18 mėn.+

Žaislo dydis: 63.5 х 18 х 13.5 cm 

7,00 €
Splash vandens purkštuvas...
 • Nauja

Splash vandens purkštuvas Boružėlė

Puikus žaislas, leidžiantis karštomis vasaros dienomis smagiai praleisti laiką sode;

Žaislas pagamintas tik iš plastiko, gražių ryškių spalvų, turi universalų antgalį sodo žarnai prijungti;

Matmenys: 17 x 12 x 16 cm 

11,00 €
Kūrybinis rinkinys...
 • Nauja

Kūrybinis rinkinys Išmanusis smėlis 1 kg su smėliadėže su 3 formelėmis

GENIO KIDS Kūrybinis rinkinys Išmanusis smėlis 1 kg su smėliadėže su 3 formelėmis. Išmanusis (kinetinis) smėlis gerai klijuojasi, tačiau nelimpa prie rankų, todėl lengvai išsiima iš formelės. Lavina mažąją motoriką ir lytėjimo pojūtį. Puikiai ugdo fantaziją ir kūrybinius gebėjimus. Žaidžiant su kinetiniu smėliu jūsų vaikas atsipalaiduos. Smėlis nepurvina, nelimpa prie rankų, nedžiūsta. Smėlis natūralios spalvos. Rinkinį sudaro: - 1 kg smėlio, - 1 smėliadėžė, - 3 formelės, - 1 kastuvėlis. Rekomenduojamas vaikams nuo 3 metų.
9,00 €
Genio kids rinkinys...
 • Nauja

Genio kids rinkinys išmanusis smėlis Keksiukai ir ledai, 1 kg

GENIO KIDS Rinkinys kūrybai išmanusis smėlis Keksiukai, 1 kg: rožinis smėlis 0,5kg, žydras smėlis 0,5kg, formelės keksiukų formavimui, pagražinimai. Rinkinys "Keksiukai" skirtas mūsų mažiesiems konditeriams. Dabar keksiukus galės gaminti vaikai ten, kur jie nori: virtuvėje, kambaryje, sode, prie jūros, darželyje...

Rinkinį sudaro: rožinis smėlis 0,5kg žydras smėlis 0,5kg 4 plastmasiniai indeliai keksiukams 4 plastmasinės keksiukų formelės papuošimai, kuriuos reikia išsikirpti Dėžutę galima naudoti vietoj smėliadėžės - labai patogu ir praktiška.

11,00 €