Kategorijos

AkcijaMūsų parduotuvė Vilniuje

Žaidimai

zaidimai sporto

Žaidimai

Subkategorijos

Aktyvūs filtrai

Šokdynė virvinė

Virvinė šokdynė su plastikinėm rankenom, 235 cm. Ar nori išmokti įvairių šokinėjimo su šokdyne kombinacijų? Praktikuokis, eksperimentuok, bandyk ir išmoksi!

1,90 €

Skraidanti lėkštė 22 cm

Skraidanti lėkštė, 22 cm. Ar pavyks tau ją pagauti? Pirmyn - išmėgink save. Dydis: 220 X 20 X 220.
2,50 €

Lankas gimnastikai plastikinis 70 cm

Lankas gimnastikai, diametras 70 cm. Kas žino, gal kažkas turi neatrastą talentą lanko sukimui, tad Jūs cirko lygio pasirodymus galėsite stebėti tiesiog namuose! Verta išbandyti.

2,70 €

Lankas gimnastikai plastikinis 80 cm

Lankas gimnastikai, diametras 80 cm. Kas žino, gal kažkas turi neatrastą talentą lanko sukimui, tad Jūs cirko lygio pasirodymus galėsite stebėti tiesiog namuose! Verta išbandyti.

2,90 €

Kibirėlis „Vaikštukas“

Tvirtas kibirėlis „Vaikštukas“ - tai kibirėlis su specialia virvele, prikabinta prie žaislo. Pagaminta: Europoje.

7,50 €

Kėgliai MAXI su kamuoliu 34 cm

Kėgliai MAXI su kamuoliu. Puiki pramoga kiekvienam vaikui! Galima organizuoti turnyrus žaidžiant su draugais ar šeimos nariais. Negali sulaukti, kol įmušį "straiką"? Pats laikas pradėti treniruotis. Dydis 30x12x50cm.

12,50 €
Žaidimas visai šeimai Pizza Twist Žaidimas visai šeimai Pizza Twist
  • Nauja

Žaidimas visai šeimai Pizza Twist

Vienas smagiausių žaidimų linksmai kompanijai arba visai šeimai – puikusis Pizza Twist. Kieno čia koja? Kieno ranka? Žaidėjams teks gerai pasukti galvas, norint atlikti užduotį ir reikiamą kūno dalį padėtį ant tinkamo picos gabaliuko. Kuo toliau, tuo sudėtingiau išsilaikyti reikiamoje padėtyje, bet kuo sunkiau, tuo smagiau!

9,99 €
Stalo žaidimas "JŪROS GYVENTOJAI" Stalo žaidimas "JŪROS GYVENTOJAI"
  • Nauja

Stalo žaidimas "JŪROS GYVENTOJAI"

Nuotaikingas stalo žaidimas Step Puzzle JŪROS GYVENTOJAI
Vyresniems kaip 3 metų vaikams ir visai šeimai

Ištrauk kuo didesnį laimikį ir tapk geriausiu žveju.
Paprastos taisyklės trims žaidimo variantams, medinės dalys. Žvejodami magnetų pagalba mažieji lavins dėmesį, smulkiąją motoriką, koordinaciją, o taip pat smagiai leis laiką. Žaidimą patogu žaisti ne tik namuose, bet ir kelionėje.

15,00 €
Kėgliai 0469 Technok Kėgliai 0469 Technok
  • Nauja

Kėgliai 0469 Technok

Boulingo rinkinį sudaro: 6 spalvoti boulingo kėgliai ir 2 ryškūs boulingo kamuoliai. Lengva žaisti net ir mažiausiems. Visi komplekto elementai pagaminti iš kokybiško, patvaraus plastiko, be kvapo.

Rinkinys išsiskiria įpakavimu: pusiau atidaryta modernaus dizaino dėžutė, originalūs raštai ir piešiniai. Toks žaislas puikiai atrodo tiek parduotuvės lentynoje, tiek kaip dovana. 

11,00 €
Vandens žaidimas su balionais, „Hot Potato“ Vandens žaidimas su balionais, „Hot Potato“
  • Nauja

Vandens žaidimas su balionais, „Hot Potato“

Žaidimas „Hot Potato“
yra linksmas vandens bombos žaidimas su laikmačiu! 
Puikia šeimos pramoga lauke tiek vaikams, tiek vyresniems vaikams;
Perduokite bulves kuo greičiau, kol nesibaigs laikmatis, kad nepermirktumėte!
Rinkinį sudaro 50 vandens balionų.
Kaip žaisti:
11,90 €
Sniego gniūžčių gaminimo įrankis Sniego gniūžčių gaminimo įrankis
  • Nauja

Sniego gniūžčių gaminimo įrankis

„Snowball Maker TechnoK“ yra linksmas žaislas žiemos žaidimams lauke. Naudodami šį žaislą lengvai pasigaminsite daugybę sniego kamuoliukų ir smagiai praleisite laiką. Be to, sniego gniūžtės bus idealiai apvalios!

Su sniego gniūžčių įrankio pagalba galite surengti tikras sniego kovas. Ir amžius čia nėra svarbus. Žaidimas patiks ir vaikams, ir tėvams, ir net seneliams! 

3,90 €
Ledo ritulio rinkinys 2 vnt. Ledo ritulio rinkinys 2 vnt.
  • Nauja

Ledo ritulio rinkinys 2 vnt.

Ledo ritulys yra mėgstamiausias milijonų žmonių žaidimas. Todėl savo mažiesiems sportininkams siūlome žaislą – žaislą „Ledo ritulio rinkinys Technok“.
Šį rinkinį sudaro dvi ledo ritulio lazdos, skritulys ir kamuoliukas.
Žaidimas ugdo komandinę dvasią ir moko mažuosius sportininkus greitai priimti sprendimus.
Skirta vaikams nuo 3 metų.

9,80 €
ledo ritulio rinkinys ledo ritulio rinkinys
  • Nauja

ledo ritulio rinkinys

Dabar vaikų mėgstamiausias ledo ritulio žaidimas tapo dar paprastesnis! Susipažinkite su žaislu „Ledo ritulio rinkinys TechnoK“, art. 5576 su nauju komplektu: viena ledo ritulio lazda, ritulys ir kamuoliukas.

Be to, žaislas „Ledo ritulio rinkinys TechnoK“ yra universalus – su rituliu galima žaisti ledo ritulį, o kamuolys leidžia žaisti vasarišką ledo ritulio įvairovę ant žolės.

4,50 €
Žaidimas Užmesk žiedą su...
  • Nauja

Žaidimas Užmesk žiedą su kamuoliukais 46.5 cm

Aktyvių žaidimų rinkinys Combo yra įdomus žaislas suaugusiems ir vaikams. Jis gali būti naudojamas tiek namie, tiek lauke. Surinkus 2 ar daugiau žaidėjų komandų, galima surengti dinamiškas komandines varžybas. Tokie aktyvūs žaidimai lavina vaikų smulkiąją motoriką, judrumą ir tikslumą, ugdo lyderio savybes ir ryžtą.Prieš pradedant žaidimą, būtina surinkti kryžiaus formos pagrindą ir įkišti į skylutes strypelius ar pastatyti krepšelius. Tikslas yra užmesti žiedą ant strypelio arba įmesti kamuolį į krepšį. Skaičiai 10, 20, 30, 50 yra taškai, kuriuos žaidėjas uždirba. Laimi daugiausiai taškų surinkęs žaidėjas.Rinkinį sudaro: iš dviejų dalių pagamintas kryžiaus formos pagrindas, 5 strypai ir 5 žiedai, 5 rutuliai ir 5 krepšeliai.
 

Vaikams nuo 3 metų

9,99 €