Kategorijos

AkcijaMūsų parduotuvė Vilniuje

Indų rinkiniai

indu rinkiniai

Indų rinkiniai

Subkategorijos

Aktyvūs filtrai

Gaminimo indų rinkinys

Gaminimo indų rinkinys krepšelyje. Puodo dydis - 14,5cm. Rinkinyje yra 2 puodai, keptuvė, 2 troškintuvai, dubenėlis, dangteliai ir 3 mentelės. Ką tai reiškia? Ogi tai, jog Jūms kažkas pagamins labai skanius pietus! Krepšelio dydis 36x26x15cm.

16,50 €

Indų džiovykla su indais

Indų džiovykla su indais. Rinkinyje yra indų džiovykla, puodas ir troškintuvas su dangčiais, trys puodeliai su lėkštutėmis, virtuvės ir stalo įrankiai.

12,90 €
Indų rink. „Piknik“ krepšelyje Indų rink. „Piknik“ krepšelyje
  • Nauja

Indų rink. „Piknik“ krepšelyje

Į šį rinkinį įeina krepšelis, arbatinukas bei šeši puodeliai su lėkštutėmis ir šaukšteliais. Skanios arbatos! Skirta vaikams nuo 3 metų.
12,90 €
Indų rinkinys 30 vnt Technok Indų rinkinys 30 vnt Technok
  • Nauja

Indų rinkinys 30 vnt Technok

Tinkamai parinkti žaislai padeda vaikams geriau susipažinti su pasauliu, išmokti ko nors naujo, ugdyti gabumus. Svarbu, kad žaislai būtų suprantami ir paremti vaikui pažįstamais dalykais. Virtuvės reikmenys – pirmieji buities daiktai, su kuriais susipažįsta mažylis, nes su jais susitinka kasdien.

7,00 €
Rinkinys virtuvėlė Technok Rinkinys virtuvėlė Technok
  • Nauja

Rinkinys virtuvėlė Technok, 13 detalių

Žaislinė virtuvės viryklė ant kurios vaikas gali „gaminti“ valgį draugams ar lėlėms. Į rinkinį taip pat įeina arbatos servizas 4 asmenims (4 šaukštai; 4 puodeliai; 4 lėkštutės ir arbatinukas).

Išmatavimai: 22 × 16 × 10 cm  

Rekomenduojama vaikams nuo 3+

6,50 €
aikiškas kepimo rinkinys, Technok aikiškas kepimo rinkinys, Technok
  • Nauja

Vaikiškas kepimo rinkinys, Technok

Rinkinyje yra visko ko reikia pirmiesiems konditerijos gaminiams gaminti: 8 spalvotos formos, pjaustymo lentelė ir kočėlas.
Su šiuo rinkiniu,  jūsų vaikas tikrai jausis kaip profesionalus virėjas, nes komplekte yra balta prijuostė ir šefo kepuraitė.

Visi elementai pagaminti iš aukštos kokybės ir saugaus plastiko, be kvapo.

Išmatavimai: 26 х 18 х 6 cm 

Skirta vaikams nuo 3+ 

11,00 €
Virtuvės rinkinys Technok, 37 detalės Virtuvės rinkinys Technok, 37 detalės
  • Nauja

Virtuvės rinkinys Technok, 37 detalės

Žaislas pagamintas iš patvaraus aukštos kokybės bekvapio plastiko be aštrių kraštų.
Vaikams nuo 3+

Rinkinys iš 37 detalių: lagaminėlis su dangčiu, kaitlentė, keptuvė, puodas su dangčiu, virdulys, pjaustymo lenta, virtuvės reikmenys, lėkštė -4 vnt., lėkštė - 4 vnt., puodelis - 4 vnt., šaukštas - 4 vnt., šakutė - 4 vnt., peilis - vnt. 

26 х 19 х 18 см 

15,00 €
Virtuvėlės rinkinys 49 elementai Technok Virtuvėlės rinkinys 49 elementai Technok
  • Nauja

Virtuvėlės rinkinys 49 elementai Technok

Žaislinių indų rinkinyje yra:

Keptuvė  - 1 vnt.; didelis puodas su dangčiu - 1 vnt.; mažas puodas su dangčiu - 1 vnt. šaukštai - 4 vnt.; šakutės - 4 vnt.; lėkštės - 4 vnt.; puodelis - 4 vnt.; lėkštelės - 4 vnt.; keksų formelės - 4 vnt.; daržovės - 4 vnt.; dėžutės - 2 vnt.; virtuvės įrankių rinkinys; cukrinė su dangteliu, arbatinukas su dangteliu.

17,00 €
Maisto produktų rinkinys
  • Nauja

Maisto produktų rinkinys

Tarp skirtingų žaidimų vaikai visada renkasi pagal pažįstamus dalykus. Tai skirtingas transportas, indai ir žaislinis maistas, nes su jais susitinka kiekvieną dieną.
Mažiesiems pasaulio tyrinėtojams siūlome įdomių ir, svarbiausia, saugių žaislinių vaisių, daržovių, mėsainių, spurgų ir kitų gaminių. Žaislinis maistas papildys žaislines virtuves, prekybos centrus, kavines ir pikniko žaidimus. Dabar galite atidaryti kavinę draugams ir žaislams, pasirūpinti maisto pristatymu ar paruošti skanią vakarienę.
Žaislas „Makalėjos prekių rinkinys TechnoK“ tikrai patiks visiems vaikams. Šis rinkinys skirtas sotiems ir sveikiems pusryčiams. Ant didelės keptuvės galite kepti kiaušinius su dešrelėmis ir sūriu. Visi rinkinio gaminiai yra labai tikroviški ir malonių spalvų. Patogus dydis specialiai pritaikytas vaikų rankoms. Taip pat puikiai galima derinti su žaisliniais indais, prekybos centrų vežimėliais ir TechnoK krepšeliais.
Įvairūs vaidmenų žaidimai lavina vaikų vaizduotę ir fantaziją, mąstymą ir smulkiąją motoriką, bendravimo ir socialinius įgūdžius. Žaisdami su vaikais tėvai gali išmokyti juos naujų žodžių: daiktų pavadinimų, įvairių gaminių, spalvų ir formų.
Žaislai yra saugūs, pagaminti iš patvaraus aukštos kokybės bekvapio plastiko be aštrių briaunų.

Į rinkinį įeina: keptuvė - 1 vnt., dešra - 1 vnt., kiaušiniai - 2 vnt., sūrio gabalėlis - 1 vnt., kulšelė - 1 vnt., kruasanas - 1 vnt.
Pakuotė – tinklelis su kartonine etikete.
Žaislas tinka vyresniems nei 3 metų vaikams.

3,50 €